İş Hukuku

İş Hukuku

İş hukuku işçi ile işveren arasındaki hukuki ilişkileri düzenleyen uzmanlık gerektiren bir hukuk dalıdır. Bu kapsamda büromuz iş hukuku alanında uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübesi ile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

İş sözleşmeleri başta olmak üzere işçi özlük dosyalarının hazırlanması, işçi işveren ilişkisinden kaynaklanan alacak, tespit, işe iade davalarının takibi, iş sağlığı ve güvenliği mevzuatından kaynaklanan danışmanlık ve davaların takibi, iş ilişkisinin sona erdirilmesi sürecine ilişkin danışmanlık, bu sürece ilişkin tutanakların, bildirimlerin, sözleşmelerin hazırlanması, arabuluculuk görüşmelerine katılma, uyuşmazlığın en hızlı şekilde ve karlı şekilde çözülmesinin sağlanması konularında hizmet vermekteyiz
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez.Sitede sunulan bilgiler hakkında Aksu Hukuk Bürosu sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Aksu Hukuk Bürosu'na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.