Hakkımızda
Aksu Hukuk Bürosu olarak, ticaret hukuku, taşıma ve sigorta hukuku başta olmak üzere birçok alanda hem danışmanlık hem de avukatlık hizmeti sunmaktayız. Müvekkillerimize kişiye özel hizmet vermekte, dosyaların takibinde her dosyanın özgün bir yaklaşımla ele alınması gerektiği bilincinde olarak, dosyanın ihtiyacına cevap verecek bir şekilde çalışmaktayız. Günümüzün fabrikasyon çalışma sisteminden uzak butik avukatlık anlayışıyla çevreye, insana duyarlı ve hizmeti ön planda tutan bir anlayış ile hizmet vermekteyiz.

Büromuzda yer alan her avukat, alanında uzman olup ekip çalışma ruhuna uygun ve müvekkil odaklı, disiplinli bir çalışma anlayışına sahiptir.

Tüm bunların yanı sıra, müvekkillerin hukuki uyuşmazlıklarının ve itibarlarının bize emanet edildiğinin bilincinde olarak meslek etik kuralları çerçevesinde saygın bir şekilde hukuki süreçleri yürütmekteyiz. Hak arama özgürlüğü kapsamında müvekkillerin haklarının korunması için en yüksek önlemleri alma gayesi ile hareket etmekteyiz.

Bu kapsamda, yıllardır birçok yerli ve yabancı müvekkillere hizmet vermekteyiz. Dava dosyalarımız ve hukuki danışmanlık yaptığımız alanlarda müvekkillerimiz ile uzun yıllara dayanan hukuki hizmetlerimiz saygı ve güven çerçevesinde devam etmektedir.
Aksu Hukuk Bürosu ,1996 yılında Avukat İlknur Aksu tarafından kurulmuş olup ofisimiz 24 yılı aşan deneyimi ile ulusal ve uluslararası düzeyde birçok şirkete ve şahıslara yönelik avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Türkiye'nin birçok ilinde işbirliği halinde olduğumuz hukuk büroları sayesinde müvekkillerimize özel ve hızlı çözümler üretmekteyiz.
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez.Sitede sunulan bilgiler hakkında Aksu Hukuk Bürosu sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Aksu Hukuk Bürosu'na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.